Produkty švédské firmy Sundström v sortimentu CERVA

Hledáte spolehlivou a flexibilní ochranu dechu? V CERVA jste správně. Nyní nově v severní Evropě nabízíme špičkové výrobky s dlouholetou tradicí a proslulou švédskou kvalitou.

Pro zajištění maximální ochrany našich klientů jsme připraveni udělat cokoli. Nyní jsme se proto rozhodli ještě více rozšířit naši nabídku ve Finsku, Dánsku a Polsku a zahájili pro tamní trh spolupráci s předním a tradičním výrobcem špičkových přístrojů pro ochranu dechu Sundström Safety AB.

Švédská společnost Sundström již od roku 1926 pomáhá chránit oči a plíce všech, kdo pracují v prostředí s kontaminovaným vzduchem. Portfolio CERVA se tak opět rozrostlo a nabízí špičkové výrobky na ochranu dechu, které zajišťují nejvyšší možnou úroveň ochrany, optimální komfort a dlouhou životnost. Kompletní systém Sundström respirátorů, polomasek a celoobličejových masek je navíc flexibilní, kompatibilní a rozšiřitelný o nejrůznější filtry a příslušenství. Masky a polomasky lze používat jak samostatně, tak připojené k aktivní jednotce či rozvodu stlačeného vzduchu.

V nabídce CERVA tak nyní nově naleznete také únikovou masku pro případ úniku chemikálií či požáru, nebo třeba nejrůznější sety s maskou, filtry a příslušenstvím. Vyzkoušejte i Vy tento flexibilní systém ochrany dechu a zajistěte tak i na Vašem pracovišti komfortní, bezpečnou a efektivní práci. V případě zájmu o testování kontaktujte naše obchodní zástupce.