Change in marking of gloves sold under the CERVA brand

We would like to inform you about the change in the marking of gloves sold under the CERVA brand. The current marking of chemical gloves features a new print on the back of the glove; all other gloves have a newly sewn-in label with legislative requirements. The blister pack of gloves was also updated as well as the design of disposable glove boxes.

Geçen sene kataloğumuzdaki ve web sitemizdeki eldivenlerin kategorilere ayrılma şekillerini değiştirmiştik. Şimdi de daha ileri gittik ve CERVA markası altında satılan eldivenlerin arkalarındaki etiketleri, eldiven paketlerinin ve kullan-at Eldiven kutularının dizaynlarını iyileştirdik.

Etiket hakkında daha fazla bilgi

Eldivenin arka kısmında (bazı kimyasal eldivenler hariç) şu anda Cerva logosu (C harfi) ve eldivenin ismi ve şirket web sitesi bulunmaktadır (www.cerva.com). Sonrasında bütün gerekli bilgiler eldivenin içine dikişle tutturulmuş iki taraflı bir etiketin üzerine yazılır. Ayrıca aşağıda görüldüğü gibi etiketin yeni bir tasarımı vardır.

Yeni dikişli etiket tasarımı:

Doğal olarak her kimyasal eldivende dikişle tutturulmuş etiket yoktur. Bu eldivenlerde bilgiler eldivenin arka kısmına bastırılır. Fakat bu baskılarda da iyileştirme yapılmıştır. Aşağıda yeni tasarımları görebilirsiniz.

Kullan-at eldivenlerin kutularının yeni tasarımları


Eldiven paketlerinin baskılarında büyük değişiklikler yapılmıştır

Yeni eldiven paketlerinde bedenlere göre değişen renklendirmeler yapılmıştır ve eldivenin kategorisine göre semboller eklenmiştir. Renk sınıflandırmasında dikişlerin renklerinden esinlenilmiştir; bu da kaynaksız eldivenlerin her bedeninde bulunur. Eldiven paketlerinde ayrıca eldivenlerin kullanım alanlarının rahatlıkla anlaşıldığı fotoğraflar bulunmaktadır. Aşağıda bulunan, kesilmeye ve delinmeye dirençli Razorbill eldivenlerin paketlerinin resimlerini inceleyebilirseniz aklınızda bu konuda hiçbir soru işareti kalmaz.

Bedene göre değişen renk kodlu eldiven paketleri: