Ke stažení

Produktové katalogy

Tisíce produktů CERVA a dalších značek najdete na jednom místě. Přehledně tříděné dle tematických řad, kolekcí a značek.

Katalogy obsahují u jednotlivých produktů vždy popis vlastností, materiálové složení, barevné varianty, velikostní rozsah, vysvětlení bezpečnostních norem a jsou vždy zobrazené na modelových fotografiích.

Pro jejich jednoduché prohlížení jsou všechny katalogy a brožury k zobrazení v listovací online podobě, navíc ale s možností dalšího stažení v pdf.

Produktová videa

Videa, díky kterým porozumíte přednostem našich produktů a to jednoduchou a interaktivní formou. Stačí se tedy usadit a pohodlně sledovat.

Edukační livestreamy

Projděte si záznamy našich livestreamů a vzdělávejte se třeba při odpolední kávě. Stačí 15 minut a získáte přehled o celém tématu bezpečnosti práce - začněte třeba ochranou hlavy nebo dechu.

A až shlédnete všechna videa, podívejte se na náš Facebook - každý měsíc vysíláme 2 nové edukativní livestreamy.

Reklamní textil

Naše dlouholeté znalosti a zkušenosti s výrobou OOPP jsme využili pro vytvoření optimální nabídky v segmentu reklamního textilu, která Vám umožní uspokojit požadavky i náročnějšího zákazníka.

V katalogu najdete produkty od triček přes mikiny, bundy až po pracovní oděvy a různé doplňky jako jsou např. pásky, ručníky, rukavice. V případě specifických poptávek, kdy katalogové zboží nestačí, Vám nabízíme výrobu na zakázku, kdy můžete volit z různých střihů, materiálů, způsobů balení apod.