Články

Upozorněte na hrozby včas. Pomůžou vám bezpečnostní tabulky

Varují vás před nebezpečím, upozorní na potřebné ochranné prostředky nebo pomůžou utéct před ohněm. To vše dokážou bezpečnostní tabulky. Podívejte se, jak mají vypadat a jak s nimi pracovat. A můžete tak v budoucnu zabránit spoustě úrazů.

Používáte hlavu? Tak si ji chraňte!

Nošení přilby má spousta lidí spojené s nepříjemnou povinností. Nedostatečná ochrana hlavy vás však v krajním případě může stát život. To je poměrně vysoká daň za to, že přilbu sundáte třeba proto, že je nepohodlná nebo vypadá směšně. Přečtěte si, podle čeho vybrat bezpečnostní helmu, ve které se budete cítit skvěle.

Už žádné třísky v oku. Podívejte se, jak vybrat správné ochranné brýle

Do svařování bez ochranných brýlí nebo kukly se nepustí asi nikdo. Denně však vystavujeme oči rizikům, která vůbec neřešíme. Ať už je to štípání dříví nebo třeba míchání lepidla na obklady. Stačí aby odlétla tříska nebo kapka lepidla a hrozí vážné poškození zraku. Podívejte se proto, jak ho správně chránit.

Na tohle nesmíte zapomenout - 2 dokumenty, které musíte dát zákazníkovi

Bezpečnostní list nebo návod k použití. Bez těchto dokumentů se neobejde řada produktů, se kterými běžně pracujete. Víte ale, co musí obsahovat a kdo je za ně zodpovědný? Prozradíme vám to v našem článku.