Aktuality

Děkujeme za návštěvu našeho stánku na veletrhu A+A

Skoro 1 500 kilometrů tam i zpět, přes 30 hodin na stánku a nespočet příjemných setkání . Děkujeme všem, kteří nás navštívili na mezinárodním veletrhu A+A v Düsseldorfu. Těšíme se znovu za dva roky a nebo dřív na schůzce s našimi konzultanty

Cenné know-how na dosah ruky. Stačí sledovat naše livestreamy

Kvalitní informace dneska mají cenu zlata - ale u nás v CERVA je máte k dispozici všichni. Máme za sebou dva nabité livestreamy o ochraně sluchu a už brzy chystáme další, tentokrát živý vstup z našeho stánku na konferenci A+A v Düsseldorfu. Stačí nás sledovat.

Řemeslníci z ČeskýKutil.cz potvrzují: kalhoty Assent vydrží násobně déle než běžné

Trojité prošití v rozkroku a v kolenou nebo zpevněný materiál v nejvíce namáhaných částech - řemeslníci z portálu ČeskýKutil.cz prozradili, co se jim nejvíce líbí na kalhotách značky Assent.

Seminář CERVA o ochraně dýchacích cest vedly jedny z největších osobností z oboru v ČR

Ve středu 27. září jsme uspořádali první seminář CERVA pro bezpečnostní techniky. A na to, co se v u nás odehrávalo, účastníci ještě hodně dlouho nezapomenou.

Knoxfield – konečně jednotné Hi-Vis pracovní oblečení

Hi-Vis reflexní prvky splňující normy, moderní střih i barvy. Takové je oblečení z naší nejnovější kolekce Knoxfield. Například kalhoty s laclem Knoxfield mají kromě kontrastních Hi-Vis prvků i multifunkční kapsy, kroužek na přichycení ID karty, zesílenou zadní část a oblast kolen s prostorem na výztuhy.