Poznaň, Istanbul, Rotterdam. CERVA očekává nabité jaro plné veletrhů. Přijedete za námi?

Nejdřív nejnavštěvovanější meeting profesionálů z oblasti bezpečnosti práce v Rotterdamu, pak největší veletrh bezpečnosti práce ve střední a východní Evropě v Poznani. Nakonec nás čeká významná výstava pořádaná tureckým Ministerstvem práce. Máme nabitý jarní program, přijeďte se za námi podívat.

Na největším veletrhu v oblasti bezpečnosti práce a zdraví ve střední a východní Evropě, představíme 120 m2 velký nepřéhlednutelný stánek. Na veletrhu SAWO v polské Poznani totiž budeme zářit už zdálky díky naší kolekci reflexního oblečení Knoxfield.

V kongresovém centru Ahoy v Rotterdamu nás na prodejním veletrhu Safety&Health@Work spojeném s kongresem na téma bezpečnost práce nepřehlédnete v barvách naší dceřiné společnosti Rehamij. Budeme mít na sobě kolekci Knoxfield a snadno nás z dálky poznáte.

Kolekci výstražných oděvů Knoxfield a další produkty představíme na výstavě TOS+H v tureckém Istanbulu organizované Ministerstvem práce. Kdo nás viděl na A+A v Düsseldorfu, tak už tuší, že tahle výstava a náš stánek bude stát za to.

Přijďte si prohlédnout naše stánky v Nizozemí, Polsku nebo Turecku. V zásobě máme kromě Knoxfieldu i další hity. A když si s námi předem emailem nebo telefonicky domluvíte schůzku, rádi se s vámi seznámíme a třeba vás vezmeme i do zákulisí.

Tak na viděnou!

SHW NL, Rotterdam, 11-12. dubna 2018, stanoviště 230

SAWO, Poznaň, 24-26. dubna 2018, hala 3 stánek 91

TOSH, Istanbul, 6-9. května 2018, stánky Z1C30 a Z1D31