Vektor Professional Days

Vektor Munkavédelmi Kft., člen skupiny CERVA GROUP, pořádal pro své zákazníky Vektor Professional Days, a na tomto setkání byly prezentovány i produkty CERVA.

Minulý týden ve čtvrtek 19. listopadu jsme uspořádali Vektor Professional Day pro hlavní koncové zákazníky. V roce 2018 to bylo již naše druhé setkání. Ke konání této prestižní akce jsme zvolili hotel Four Points by Sheraton ve městě Kecskemét ve středním Maďarsku.

Setkání se zúčastnilo 31 hostů ze 17 společností z nejrůznějších odvětví. Mezi účastníky jsme tak mohli přivítat zástupce společností z oblasti veřejných služeb, průmyslových služeb, automobilového či těžkého průmyslu, nechyběli ani zástupci z odvětví průmyslové robotiky a zdravotnických prostředků. Zaměřili jsme se zejména na novinky v sortimentu CERVA a maďarské zastoupení společnosti CERVA představilo v každé kategorii produktů několik nových výrobků. Závěr akce mohli účastníci využít k tomu, aby si novinky vyzkoušeli a nechali si dopodrobna zodpovědět případné dotazy.

Z programu Vektor Professional Day rozhodně stojí za zmínku prezentace o látkách a doplňcích Vektor, které používáme při naší vlastní výrobě oděvů. Nejen při výrobě, ale také při navrhování a vývoji ochranných oděvů a ochranných pracovních pomůcek klade CERVA velký důraz na příslušné předpisy a normy.

Díky pozitivním ohlasům hodláme tuto společnou akci s maďarským zastoupením společnosti CERVA v roce 2019 zopakovat nejméně čtyřikrát, abychom měli příležitost oslovit a setkat se se všemi důležitými kontaktními osobami ve všech částech Maďarska.