Oblečení od řemeslníků pro řemeslníky na novém webu

Nastavitelná délka nohavic a šířka pasu, trojité prošití na těch správných místech a plno praktických kapes a poutek na nářadí. Co jste chtěli, to také máte. Kolekce je totiž výsledkem dlouholeté spolupráce s řemeslníky od obkladačů po instalatéry.

Už od 90. let zakladatelé nizozemské společnosti Rehamij, vyrábějící pracovní oděvy, sledovali řemeslníky při práci, ptali se jich a zjišťovali, co potřebují. Každá odpověď, každá připomínka, každé přání se pak zrcadlí v návrhu kolekci oblečení Assent. Díky tomu nemusíte vybírat z desítek druhů kalhot, bund a doplňků. Pro každou profesi existuje jeden typ. Budete překvapeni, jak perfektně vám padne.

Přesvědčte se na webu

Oblečení Assent už teď nosí tisíce řemeslníků po celé Evropě, od kterých je spoustu spokojených ohlasů. Na novém webu Assent si můžete vybrat oblečení přesně podle vaší profese nebo si rovnou najděte nejbližší z 226 prodejen, ve kterých oblečení z kolekce Assent koupíte. CERVA GROUP je výhradní dodavatel kolekce Assent pro trhy střední a východní Evropy.