Pražský hotel Golf se na den stal jedním z nejbezpečnějších míst

Aspoň co se bezpečnosti práce týče. Díky našemu školení se tam totiž výrazně zvýšila koncentrace bezpečnostních techniků na m2. A co se dozvěděli? Novinky, poslední trendy a spoustu inspirace oblasti ergonomie na pracovišti.

Zaměstnanost v České republice je nejvyšší v Evropě, s efektivitou práce je to už horší. Podle údajů Eurostatu z roku 2016 vyrobí čeští zaměstnanci pouze 73 % průměru v EU. A spoluviníkem může být právě i špatná ergonomie na pracovišti. Správně vyřešená ergonomie má totiž zásadní vliv na výkonnost pracovníka a také snižuje úrazovost.

Proto jsme pozvali nejpovolanější kapacity z oboru. Ředitele Znaleckého ústavu bezpečnosti a ochrany zdraví, RNDr. Mgr. Petra Adolfa Skřehota, Ph.D., a praktickou lékařku a externí lektorku pražského Institutu pro postgraduální vzdělávání ve zdravotnictví, MUDr. Beatu Dlouhou.

Odpověděli na každý dotaz

40 účastníkům školení přednášeli mimo jiné o důležitosti charakteru pracovní činnosti, poloze pracovníka při vykonávání práce, organizace práce na pracovišti, vybavenosti pracoviště, času stráveného na pracovišti nebo hygienických a bezpečnostních předpisech ve firmách.

Nálada byla skvělá, dotazů padlo spoustu a vynikající byl i oběd. Ostatně můžete se sami přesvědčit ve fotogalerii.

Účastníci odcházeli nabití novými vědomostmi a někteří z nich také využili možnosti představení našeho showroomu s aktuální nabídkou ergonomických OOPP.

Těšíme se na další setkání!