Společnost CERVA GROUP rozšířila své působení v Německu

Nákupem německé společnosti CERVA Arbeitskleidung GmbH (CA) si společnost CERVA GROUP a.s. (CG) zajistila rozšíření svých obchodních aktivit na německém trhu s osobními ochrannými pracovními pomůckami (OOPP).

K akvizici došlo po dlouholeté spolupráci obou subjektů, kdy společnost CERVA Arbeitskleidung GmbH (https://www.cerva.de/) úspěšně prodávala ve svých kamenných obchodech v Německu sortiment zboží od CG. Součástí akvizice je také úspěšný online prodej OOPP přes Ebay a Amazon. CERVA Arbeitskleidung GmbH prodává špičkové světové značky nejen do firem na evropském trhu, ale je také přímým prodejcem OOPP pro živnostníky a hobby zákazníky.

Společnost CG se zaměří na prodej sortimentu s vysokou kvalitou, kterou představují kolekce výstražných oděvů Knoxfield, evropská obuv Panda nebo pracovní rukavice FREE HAND a CERVA. Tento krok zajistí společnosti CA nejen konkrétní růst prodeje, ale také rozšíření obchodních aktivit a možnost podrobnějšího monitorování německého trhu.

Společnost CERVA Arbeitskleidung GmbH (CA) profesionální prodejce kvalitních značek OOPP, který působí v oblasti přímého prodeje i v online prostředí v Německu.

CERVA GROUP a.s. (CG) je již od roku 1991 symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci. Je renomovaným výrobcem ochranných pomůcek na míru každé profesi. Více než 500 zaměstnanců v 11 pobočkách zajistilo společnosti v roce 2017 roční konsolidovaný obrat 5,434 miliardy korun a spokojené zákazníky v 63 zemích světa (http://www.cerva.com/o-nas).

Pro další informace kontaktujte:

Veronika Steinmetzová - Marketing Manager
Email: veronika.steinmetzova(zavináč)cerva(tečka)com