Rehamij Nederland B.V. přebírá všechny obchodní aktivity CERVA v Beneluxu

CERVA Belgium mění jméno na Midex Safety a opouští skupinu CERVA GROUP

Jeneč, prosinec 2017 - Všechny obchodní aktivity CERVA GROUP, a. s., výrobce a distributora osobních ochranných pracovních pomůcek napříč Evropou, přebírá v Beneluxu od 20. prosince 2017 Rehemij Nederland B.V., člen CERVA GROUP.

Z tohoto důvodu se společnost CERVA Belgium, která dříve měla belgický trh na starosti, přejmenovala na Midex Safety. Původní belgické zastoupení už nebude součástí CERVA GROUP. Stane se preferovaným distributorem nizozemské Rehamij a dál bude přímým prodejcem zboží značky Rehamij, CERVA a dalších privátních značek spadajících pod CERVA GROUP pro koncové uživatele.

Díky změně mohou obě společnosti lépe dosahovat svých obchodních cílů. Rehamij bude pokračovat v zásobování distributorů a Midex Safety (bývalá CERVA Belgium) bude dodávat přímo koncovým uživatelům.

O Rehamij

Firma Rehamij dodává osobní ochranné pracovní pomůcky a je součástí CERVA GROUP od roku 2015. Společnost byla založená v roce 1991. Jako velkoobchodní dodavatel OOPP nabízí výjimečně široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností. Má stabilní tým kvalifikovaných zaměstnanců a rozsáhlou distribuční síť po celé EU.

O CERVA GROUP

CERVA GROUP je distributor a výrobce OOPP, který působí po celé Evropě - 10 poboček, 502 zaměstnanců, roční obrat 4,2 miliardy Kč a spokojení zákazníci v 58 zemích. CERVA GROUP je už od roku 1991 symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci.