CERVA GROUP a.s. úspěšně převzala 74% podíl ve společnosti Tomás Bodero S.A.

Jeneč, prosinec 2018 - CERVA GROUP a.s. posílí svou strategickou pozici na trhu s osobními ochrannými pracovními pomůckami v jihozápadní Evropě, převzetím španělské společnosti Tomás Bodero S.A.

Rodinný podnik Tomás Bodero S.A. je od svého založení v roce 1973 nositelem kvalitních služeb a zárukou používání špičkových materiálů. Vždy se zaměřoval na technologické a obchodní partnerství se značkami mezinárodní prestiže a disponuje vlastním výzkumem, vývojem a inovacemi vlastních výrobků.

CERVA GROUP je distributor a výrobce OOPP, který působí po celé Evropě - 11 poboček, 500 zaměstnanců, roční konsolidovaný obrat 5,434 miliardy Kč a spokojení zákazníci v 63 zemích. CERVA GROUP je už od roku 1991 symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci. Se společností Tomás Bodero S.A. se výrazně rozšiřuje působnost v segmentu speciálních pracovních rukavic, a kromě nového sortimentu přichází nová značka TB® (ochrana rukou pro průmyslové aplikace), jednorázové rukavice Dermik nebo bezpečnostní a protipožární rukavice Dragon Gloves®. CERVA GROUP a.s navíc posílila touto akvizicí s Tomás Bodero S.A. svůj sortiment pracovní obuvi, protože získala značku BeeWork.

Akvizicí společnosti Tomás Bodero S.A. pokračuje CERVA GROUP a.s. ve své strategické ambici prosadit se na všech významných trzích s ochrannými pracovními pomůckami v Evropě.

Tisková zpráva