İLETİŞİM

TÜRKİYE

Cerva Turkey İs Güvenliği Ltd. Şti.
Perpa Ticaret Merkezi B.Blok
Kat:2 Dukkan No: 077
Okmeydanı - Sisli
ISTANBUL


Tel.: +90.212.210 95 75
Faks: +90.212.210 95 74
E-mail: info.tr@cerva.com

_____________________________________

ÇEK CUMHURİYETİ

Merkez:

CERVA GROUP a.s.
Prologis Park Prague - Airport
Hala DC2
Průmyslová 483
252 61 Jeneč

Telefon: +420 257 950 950
Telefon: +420 225 354 301
Faks: +420 257 950 956
Faks: +420 225 354 307 - orders
E-mail: obchod@cerva.com

_____________________________________

Brno Şubesi:

CERVA GROUP a.s.
Řípská 20a
627 00 Brno - Slatina

Tel.: +420 548 211 611
Tel.: +420 548 211 610
Faks: +420 548 211 567
E-mail: brno@cerva.com

Ostrava Şubesi:

CERVA GROUP a.s.
SEGRO Logistics Park - Hala A2
Palackého 1163
702 00 Ostrava - Přívoz

Tel.: +420 596 744 898
Faks: +420 596 744 899
E-mail: ostrava@cerva.com

_____________________________________

SLOVAKYA

Senec Şubesi

Prologis Park - hala 5
Diaľničná cesta 2
903 01 Senec

Telefon: +421 220674711
Faks: +421 220674751
E-mail: senec@cerva.com

Košice Şubesi

ČERVA Slovensko s.r.o.
Opatovská cesta 14
040 01 Košice

Tel.: +421 557 897 561
Tel.: +421 556 853 501
E-mail: kosice@cerva.com

_____________________________________

MACARISTAN

CERVA MAGYARORSZÁG KFT
Nagytétényi u. 112
1222 Budapeşte

Telefon: +36-1/362-0712
Faks: +36-1/362-1051
E-mail: kereskedelem@cerva.com

_____________________________________

ROMANYA

CERVA ROMANIA
Soseaua de Centura nr. 13A
Chiajna, ILFOV

Telefon/ Faks: +40 21 6684064
E-mail: cerva.comenzi@cerva.com

_____________________________________

POLONYA

CERVA Polska Sp. z o.o.
ul. Polna 148, Toruń, 87-100

Telefon: +48- 56 / 64 00 140
Faks: +48- 56 / 64 00 141
E-mail: polska@cerva.com

_____________________________________

DANIMARKA

otto schachner ApS
Prinsessens Kvarter 2
DK-7000 Fredericia

Telefon: +45 75 92 02 44
Faks: +45 76 20 10 76
CVR nr: 66 11 97 18
E-mail: sales@schachner.dk

_____________________________________

BENELÜKS

Rehamij Nederland B.V.
Ambachtstraat 10
2861 EX Bergambacht

Telefon: 0182-353841
Faks: 0182-352562
E-mail: info@rehamij.nl

_____________________________________

FİNLANDİYA

BockMann Finland Oy
Tikkurilantie 146
01640 Vantaa

Telefon: +358 20 729 1690
E-mail: sales@bockmann.eu

____________________________________

ALMANYA, FRANSA, İSVİÇRE, BÜYÜK BRİTANYA, İRLANDA, ORTA DOĞU, AFRİKA

Filip Hodaň
Business Development Manager

E-mail: filip.hodan@cerva.com
Phone: +420 725 974 452

_____________________________________

RUSYA, KAZAKİSTAN

Alexandra Bakhareva
Business Development Manager

E-mail: alexandra.bakhareva@cerva.com
Tel.: +420 724 215 590

____________________________________

İSPANYA, PORTEKİZ, İSRAİL, BULGARİSTAN, GÜRCİSTAN, MOLDOVA, UKRAYNA, SIRBİSTAN, BELARUS, AZERBAYCAN

Georgiy Kozlov
Business Development Manager

E-mail: georgiy.kozlov@cerva.com
Tel.: +420 225 354 326

____________________________________

AVUSTURYA, İTALYA, SLOVENYA, HIRVATİSTAN, YUNANİSTAN, ESTONYA, LETONYA, LITVANYA, KIBRIS, ARNAVUTLUK

Viktor Mihalek
Business Develepment Manager

E-mail: viktor.mihalek@cerva.com
Tel.: +420 725 925 195

_____________________________________

BENELÜKS, İSKANDİNAVYA

František Petrášek
Area Sales Manager

E-mail: frantisek.petrasek@cerva.com
Tel: +420 225 354 364

_____________________________________

DİĞER ÜLKELER

CERVA Export Department
E-mail: export@cerva.com

_____________________________________

SATIN ALMA BÖLÜMÜ

E-mail: purchase@cerva.com

_____________________________________