Služby

NOVÝ KATALOG 2016/17

V letošní verzi představujeme více než 150 novinek ve všech produktových kategoriích, z nichž nejvíce nových produktů je zastoupeno v sekci oděvů. Letos jsme se rozhodli rozšířit sortiment oděvů pro náročnější zákazníky - k velmi úspěšné značce Otto Schachner "OS" přidáváme kolekci ASSENT, která rovněž vzešla z pera našeho designéra. Po loňském úspěchu s vlastním, na míru řešeným designem našich oděvů, jsme se rozhodli v tomto trendu pokračovat. Pro nadcházející roky chceme i nadále rozvíjet inovativní a designově zajímavé pracovní oděvy. Tak můžeme stále kontrolovat spolu s kvalitou a komfortem i moderní vzhled jednotlivých OOPP.

Do našeho portfolia jsme zařadili produkty úspěšného francouzského výrobce pracovních brýlí a jiných produktů k ochraně zraku, společnost Bollé Safety, jejichž produkty vynikají unikátním typem povrstvení, které zabraňuje zamlžování i po dlouhodobém užívání. Obuv jsme obohatili o portugalského výrobce exkluzivní pracovní obuvi 2work4, jehož boty mají velmi unikátní podešev a běžný velikostní rozsah až do velikosti 50. Zcela novým produktem v portfoliu společnosti je britský výrobce podlahových materiálů a protiúnavových rohoží, firma COBA.

Samotný katalog doznal poměrně dosti změn - pro lepší orientaci byla před každou kapitolu umístěna přehledová matice všech produktů a technické normy platné pro danou kategorii, začleněna byla přehledová tabulka pro výběr jednorázových overalů a speciálních oděvů a napříč celým katalogem bylo vyznačeno maloobchodní balení, které pomůže zejména retailovým obchodům.

Věříme tedy, že všechny tyto změny umožní mnohem rychlejší orientaci v produktovém portfoliu a že nový katalog pomůže našim distributorům snadněji nabízet a prodávat naše produkty a zákazníkům se lépe zorientovat v našem portfoliu.

Katalog ke stažení zde:

_____________________________________

Reklamní textil

Naše dlouholeté znalosti a zkušenosti s výrobou OOPP jsme využili pro vytvoření optimální nabídky v segmentu reklamního textilu, která Vám umožní uspokojit požadavky i náročnějšího zákazníka.

V katalogu najdete produkty od triček přes mikiny, bundy až po pracovní oděvy a různé doplňky jako jsou např. pásky, ručníky, rukavice. V případě specifických poptávek, kdy katalogové zboží nestačí, Vám nabízíme výrobu na zakázku, kdy můžete volit z různých střihů, materiálů, způsobů balení apod. Nabízíme:

  • Vysokou kvalitu materiálů a zpracování
  • Bezkonkurenční ceny
  • Možnost osobního odběru na pobočkách v Praze, Brně nebo Ostravě
  • Standardní dodací lhůtu 48 hodin
  • Velké skladové zásoby u základního sortimentu (trička, polokošile, mikiny)
  • Možnost zakázkové výroby s minimálním nárůstem ceny

Požádejte si o osobní prezentaci vzorků přímo u vás ve firmě nebo na našem showroomu v ČR (Jeneč, Brno či Ostrava), v SR (Senec, Košice), abyste vyzkoušeli kvalitu materiálů, zpracování a zodpověděli jsme vaše případné dotazy.

V případě zájmu nás kontaktujte
v ČR: obchodního oddělení CERVA GROUP, e-mail: prodej@cerva.com, tel:+420 257 950 950
v SR: obchodní oddělení CERVA GROUP Slovensko, e-mail: senec@cerva.com, kosice@cerva.comZÁKLADNÍ NABÍDKA
pdf


LISTOVACÍ KATALOG


PRODUKTOVÉ LISTY pdf