News

V České Lípě lakují díly pro pařížské metro. Díky nám a CleanSpace používají tu nejvyšší možnou ochranu dýchacích cest

Pařížské metro nebo regionální vlaky v Německu a ve Francii. V České Lípě se vyrábí části vlaků pro celou Evropu. Nedílnou součástí výroby je i broušení, natírání a lakování. A proto jsme se do České Lípy vydali představit revoluční lehce přenosný způsob ochrany dechu - filtrační jednotku CleanSpace.

Poznaň, Istanbul, Rotterdam. CERVA očekává nabité jaro plné veletrhů. Přijedete za námi?

Nejdřív nejnavštěvovanější meeting profesionálů z oblasti bezpečnosti práce v Rotterdamu, pak největší veletrh bezpečnosti práce ve střední a východní Evropě v Poznani. Nakonec nás čeká významná výstava pořádaná tureckým Ministerstvem práce. Máme nabitý jarní program, přijeďte se za námi podívat.

Na akciu "Ukliďme Česko" posielame kamión plný rukavíc!

Rozbité sklo, nedopalky či plastové obaly. So záplavou odpadkov zatočia v sobotu 7. apríla desaťtisíc dobrovoľníkov po celej Českej republike. Akciu Upracme Česko sme už tretí krát podporili aj my.

Pražský hotel Golf sa na deň stal jedným z najbezpečnejších miest

Aspoň čo sa bezpečnosti práce týka. Vďaka nášmu školeniu sa tam totiž výrazne zvýšila koncentrácia bezpečnostných technikov na m2. A čo sa dozvedeli? Novinky, posledné trendy a množstvo inšpirácie v oblasti ergonómie na pracovisku.

Máte na starosti u vás v spoločnosti bezpečnosť na pracovisku? Tak príďte na školenie

Chcete sa dozvedieť novinky a posledné trendy v oblasti ergonómie na pracovisku? Prípadne ergonómiu aktívne riešite, ale potrebujete túto tému prediskutovať s odborníkmi? Toto školenie je pre vás ideálnou príležitosťou.