CERVA GROUP a.s. představuje nový produktový katalog pro sezonu 2016/2017

V průběhu června jsme vydali nový katalog, ve kterém prezentujeme řadu novinek pro nadcházející období společně s přehlednějším řazením a jednodušším vyhledáváním.

V letošní verzi představujeme více než 150 novinek ve všech produktových kategoriích, z nichž nejvíce nových produktů je zastoupeno v sekci oděvů. Letos jsme se rozhodli rozšířit sortiment oděvů pro náročnější zákazníky - k velmi úspěšné značce Otto Schachner "OS" přidáváme kolekci ASSENT, která rovněž vzešla z pera našeho designéra. Po loňském úspěchu s vlastním, na míru řešeným designem našich oděvů, jsme se rozhodli v tomto trendu pokračovat. Pro nadcházející roky chceme i nadále rozvíjet inovativní a designově zajímavé pracovní oděvy. Tak můžeme stále kontrolovat spolu s kvalitou a komfortem i moderní vzhled jednotlivých OOPP.

Do našeho portfolia jsme zařadili produkty úspěšného francouzského výrobce pracovních brýlí a jiných produktů k ochraně zraku, společnost Bollé Safety, jejichž produkty vynikají unikátním typem povrstvení, které zabraňuje zamlžování i po dlouhodobém užívání. Obuv jsme obohatili o portugalského výrobce exkluzivní pracovní obuvi 2work4, jehož boty mají velmi unikátní podešev a běžný velikostní rozsah až do velikosti 50. Zcela novým produktem v portfoliu společnosti je britský výrobce podlahových materiálů a protiúnavových rohoží, firma COBA.

Samotný katalog doznal poměrně dosti změn - pro lepší orientaci byla před každou kapitolu umístěna přehledová matice všech produktů a technické normy platné pro danou kategorii, začleněna byla přehledová tabulka pro výběr jednorázových overalů a speciálních oděvů a napříč celým katalogem bylo vyznačeno maloobchodní balení, které pomůže zejména retailovým obchodům.

Věříme tedy, že všechny tyto změny umožní mnohem rychlejší orientaci v produktovém portfoliu a že nový katalog pomůže našim distributorům snadněji nabízet a prodávat naše produkty a zákazníkům se lépe zorientovat v našem portfoliu.

Nový katalog můžete stahovat zde.