Knoxfield – konečně jednotné Hi-Vis pracovní oblečení

Hi-Vis reflexní prvky splňující normy, moderní střih i barvy. Takové je oblečení z naší nejnovější kolekce Knoxfield. Například kalhoty s laclem Knoxfield mají kromě kontrastních Hi-Vis prvků i multifunkční kapsy, kroužek na přichycení ID karty, zesílenou zadní část a oblast kolen s prostorem na výztuhy.

Funkční a moderní oblečení, které padne, jednotlivé kusy se k sobě hodí a ještě splňují nároky na hi-vis vybavení. Taková byla představa designéra Tomáše Hyblera. Výsledkem je unikátní kolekce Knoxfield, která nabízí 294 různých kombinací oděvů. Z pracovního oblečení Knoxfield si vaši zákazníci vyberou třeba kalhoty, mikinu, šortky a softshellovou bundu. Zvolí si barevnou kombinaci a vždy mají jistotu, že všechny kusy spolu budou ladit.

Bez problému tak vybaví celou továrnu do uniformovaných oděvů, které skvěle vypadají, jsou pohodlné a perfektně padnou. Všechny části kolekce Knoxfield přicházejí ve třech variantách:

  1. klasické pracovní oblečení,
  2. oblečení s reflexními pruhy,
  3. hi-vis oblečení splňující normy.

Oblečení Knoxfield je vhodné pro práci ve většině běžných provozů. Prohlédněte si kolekci plnou barevných kombinací (fluorescentní žlutá, oranžová nebo neobvyklá červená) originálních střihů a chytře a efektivně umístěných reflexivních paspulí, pruhů a lemování. Všechny kalhoty mají speciálně zpracovaný elastický pas. Díky němu se budou řemeslníci cítit pohodlně celý den.

Katalog kolekce Knoxfield si můžete prohlédnout v odkazu níže