DĚKUJEME VÁM ZA VAŠI NÁVŠTĚVU - veletrh A+A 2015

DĚKUJEME VÁM ZA VAŠI NÁVŠTĚVU

Rádi bychom poděkovali všem hostům, kteří nám věnovali svůj čas a navštívili na veletrhu A+A 2015 v německém Düsseldorfu náš CERVA stánek. Rádi jsme Vás viděli a velmi nás potěšilo, že jste využili možnosti seznámit se s našimi produkty a prodiskutovali s námi Vaše požadavky.

Budeme Vás brzy kontaktovat, abychom mohli rozvinout naši budoucí obchodní spolupráci.

Váš CERVA tým

NAŠE MISE

Podporujeme uživatele v používání správných osobních ochranných pracovních prostředků poskytujících maximální bezpečí a tím přispíváme ke zvýšení ochrany toho nejdůležitějšího, co vůbec můžeme mít: LIDSKÉHO ZDRAVÍ!

CERVA VE ZKRATCE

CERVA je přední velkoobchodní dodavatel OOPP zaměřený na trhy v celém EMEA regionu. CERVA nabízí mimořádně široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností, kterou může garantovat díky centralizovanému skladu s dosahem do celé Evropy, stabilnímu týmu kvalifikovaných zaměstnanců a široké partnerské distribuční síti. Zárukou stability společnosti je její silné finanční zázemí a rovněž stabilní portfolio dodavatelů i zákazníků, o čemž také svědčí stále rostoucí konsolidovaný obrat, který v roce 2014 dosáhl více než 3,7 miliardy Kč.