Cenné know-how na dosah ruky. Stačí sledovat naše livestreamy

Kvalitní informace dneska mají cenu zlata - ale u nás v CERVA je máte k dispozici všichni. Máme za sebou dva nabité livestreamy o ochraně sluchu a už brzy chystáme další, tentokrát živý vstup z našeho stánku na konferenci A+A v Düsseldorfu. Stačí nás sledovat.

V 1. díle našeho živého internetového přenosu jsme rozebrali problematiku ochrany sluchu obecně, ve 2. díle už jsme přešli ke konkrétním řešením, pomocí kterých ochranu sluchu na svém pracovišti snadno vyřešíte.

Livestreamy mají obrovskou hodnotu pro bezpečnostní pracovníky ve firmách i zodpovědné domácí kutily. Jenom si vždycky připravte notebook nebo zápisník, abyste si měli kam zapisovat poznámky.

Jestliže vám první dva livestreamy utekly, nebojte - záznamy brzy vyvěsíme na náš Facebook i YouTube kanál. Takže zůstaňte naladění.

Do Düsseldorfu na pár kliknutí.

Z Prahy je to do Düsseldorfu přes 700 km, takže možná bude jednodušší, když se na konferenci A+A podíváte z tepla svého domova či kanceláře. Náš třetí livestream totiž natočíme právě z veletrhu bezpečnosti a zdraví při práci na západě Německa.

Stačí si nás naladit a můžete nasávat atmosféru konference. Takže určitě sledujte náš Facebook, kde budeme o livestreamu s předstihem informovat.