Děkujeme za návštěvu našeho stánku na veletrhu A+A

Skoro 1 500 kilometrů tam i zpět, přes 30 hodin na stánku a nespočet příjemných setkání . Děkujeme všem, kteří nás navštívili na mezinárodním veletrhu A+A v Düsseldorfu. Těšíme se znovu za dva roky a nebo dřív na schůzce s našimi konzultanty

Veletrh A+A je za námi a nyní doufáme, že na vás naše prezentace udělala dobrý dojem a že tohle setkání nebylo poslední. Kdybyste si chtěli naši nabídku prohlédnout pozorněji, zde na našich webových stránkách nebo v online katalogu najde kompletní sortiment, který pravidelně dodáváme už do 58 zemí světa.

Na veletrhu jste měli velký zájem zejména o kolekci Knoxfield, pokud budete chtít, můžeme vám dovézt nebo poslat vzorky, ozvěte se ohledně toho našim konzultantům.

Jestliže vás obor ochranných pracovních pomůcek zajímá do hloubky, určitě se přihlaste k našemu newsletteru. Jednou měsíčně posíláme nabitý e-mail s novinkami a nejzajímavějšími událostmi z oboru. Nic víc - spamování reklamou přenecháváme jiným.

A pokud byste chtěli pomoct se samotným OOPP ve vaší firmě, zkuste náš audit.ochranných pomůcek. K ničemu vás nezavazuje, jen budete přesně vědět, co musíte kvůli kontrole z úřadů napravit.

P.S. Víte, že na našem stránku se během veletrhu vypilo 500 piv? České pivo chutnalo hostům tak, že po 3 dnech vzaly naše zásoby za své :-)