Přijeďte za námi na A+A a uvidíte věci!

Bude to něco jako Frankfurtský autosalon pro automobilový průmysl nebo Hannoverský CeBIT pro informační technologie. 17. října vypukne v Düsseldorfu největší mezinárodní výstava bezpečnosti práce na světě. A CERVA tam samozřejmě nemůže chybět. Přijedete za námi? Letos budeme hodně vidět.

Velká jména, nové trendy, ale i zábavná show

Na veletrhu A+A se to bude hemžit velkými jmény z oboru. Náš stánek rozhodně nepřehlédnete. Hlavně díky naší kolekci výstražného oblečení Knoxfield.

Pracovní úrazy a nehody stojí země EU ročně okolo 476 miliard eur. Otázkou, jak tuto částku snížit, se budou zabývat ty největší kapacity na kongresu, který je součástí výstavy. Kromě prezentací, přednášek a obchodních schůzek je A+A také velikou show. My na našem stánku skloubíme všechno.

Hlavním tématem ochrany lidského zdraví je, mimo jiné, správná výbava pracovníků výstražným oblečením. A tu správnou Knoxfield výbavu ukážeme celému světu právě na našem stánku se silnicí na A+A. Přímo v akci uvidíte, jak se chránit na pracovišti v blízkosti dopravních komunikací.

Výstražný CERVA stánek najdete snadno

Kalhoty, mikiny, šortky, softshellové bundy. Celý náš stánek bude dokonale ladit ve výstražných oděvech Knoxfield. Mezi ostatními velkými firmami nás tak snadno poznáte. A kdybyste nás přeci jen nemohli najít, jsme na stánku C48 v hale 4.

Kromě Knoxfieldu vám představíme např. nepromokavé, ale zároveň stále prodyšné rukavice nebo třeba obuv, která kombinuje maximální bezpečnost s pohodlím jako v bavlnce. Zkrátka vám ukážeme veškeré trendy v bezpečnosti práce a zvyšování ochrany lidského zdraví.

Domluvte si schůzku přímo na veletrhu s vaším obchodníkem na e-mailu obchod@cerva.com a budeme se na vás těšit.

7 hodin v autě nebo něco přes hodinu ve vzduchu. Německé dálnice i letadla jsou skoro stejně pohodlné jako naše bezpečnostní oděvy. Tak sedněte do auta, nebo zabookujte letenku. Na viděnou od 17. do 20. října v Düsseldorfu!