Aktuality

Cenné know-how na dosah ruky. Stačí sledovat naše livestreamy

Kvalitní informace dneska mají cenu zlata - ale u nás v CERVA je máte k dispozici všichni. Máme za sebou dva nabité livestreamy o ochraně sluchu a už brzy chystáme další, tentokrát živý vstup z našeho stánku na konferenci A+A v Düsseldorfu. Stačí nás sledovat.

Řemeslníci z ČeskýKutil.cz potvrzují: kalhoty Assent vydrží 5× déle než běžné

Trojité prošití v rozkroku a v kolenou nebo zpevněný materiál v nejvíce namáhaných částech - řemeslníci z portálu ČeskýKutil.cz prozradili, co se jim nejvíce líbí na kalhotách značky Assent.

Seminář CERVA o ochraně dýchacích cest vedly jedny z největších osobností z oboru v ČR

Ve středu 27. září jsme uspořádali první seminář CERVA pro bezpečnostní techniky. A na to, co se v u nás odehrávalo, účastníci ještě hodně dlouho nezapomenou.

Knoxfield – konečně jednotné Hi-Vis pracovní oblečení

Hi-Vis reflexní prvky splňující normy, moderní střih i barvy. Takové je oblečení z naší nejnovější kolekce Knoxfield. Například kalhoty s laclem Knoxfield mají kromě kontrastních Hi-Vis prvků i multifunkční kapsy, kroužek na přichycení ID karty, zesílenou zadní část a oblast kolen s prostorem na výztuhy.

Přijeďte za námi na A+A a uvidíte věci!

Bude to něco jako Frankfurtský autosalon pro automobilový průmysl nebo Hannoverský CeBIT pro informační technologie. 17. října vypukne v Düsseldorfu největší mezinárodní výstava bezpečnosti práce na světě. A CERVA tam samozřejmě nemůže chybět. Přijedete za námi? Letos budeme hodně vidět.